Продукція для дому та всієї родини за вигідними цінами.

У нас 2000+ товарів в асортименті. Ми працюємо на ринку понад 5 років. У нашому інтернет-магазині представлено продукції понад 100 виробників.

Історія «ТІККО»

2013 року відбувся наш перший досвід продажу дитячих товарів. Потім поступове розширення асортименту та формування бази постійних клієнтів.

2017 року відкрився інтернет-магазин. Спектр товарів поповнився продукцією для дому, а також краси та здоров'я. Сьогодні більшість нових покупців звертаються до нас за рекомендацією. Найближчими планами — відкриття офлайн-магазину.

4 головні принципи нашого магазину

Великий вибір товарів

У нашому каталозі ви знайдете понад 2000 товарних позицій. Пропонуємо товари для дітей та дорослих, будинки та дачі, роботи та відпочинку, краси та здоров'я. Регулярно оновлюємо асортименти.

Завжди розумні ціни

Вартість нашої продукції нижча за ринкову, за рахунок прямих поставок від виробників. Крім того, ми часто проводимо вигідні акції та балуємо покупців сезонними розпродажами.

Дбайливе обслуговування

Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання, допоможемо підібрати товари, з урахуванням ваших вимог та бюджету. Працюємо для вас із понеділка по суботу, онлайн-замовлення приймаємо в режимі 24/7.

Швидка та зручна доставка

Продукція, представлена ​​на сайті, завжди є в наявності. Обробляємо заявки покупців у гранично стислий термін. Надсилаємо товар у день замовлення зручною для покупця службою доставки.