Графік роботи:
Понеділок-П"ятниця   09.00-17.00
Субота  ВИХІДНИЙ
Неділя  ВИХІДНИЙ

 

 

 

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Дитячі музичні інструменти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дитячі музичні інструменти - це не тільки засіб розваги, але й важливий інструмент для розвитку дитини. Вони допомагають розвивати музичний слух, творчі здібності та моторику.

У нашому магазині ви знайдете широкий вибір дитячих музичних інструментів на будь-який смак і бюджет. Ми пропонуємо інструменти різних типів, розмірів і матеріалів.

 • Ударні інструменти - це найпростіші музичні інструменти, які підходять для дітей будь-якого віку. Вони розвивають слух і ритм. До ударних інструментів відносяться бубни, барабани, маракаси, тріскачки та інші.

  Дитячі ударні музичні інструменти

 • Духові інструменти - це більш складні музичні інструменти, які вимагають певних навичок. Вони розвивають дихання і артикуляцію. До духових інструментів відносяться свистки, дудки, флейта, кларнет та інші.

  Дитячі духові музичні інструменти

 • Смичкові інструменти - це ще більш складні музичні інструменти, які вимагають певних навичок. Вони розвивають дрібну моторику і координацію рухів. До смичкових інструментів відносяться скрипка, альт, віолончель та інші.

  Дитячі смичкові музичні інструменти

 • Клавішні інструменти - це найбільш складні музичні інструменти, які вимагають певних навичок. Вони розвивають музичне мислення і уяву. До клавішних інструментів відносяться піаніно, синтезатори, клавікорди та інші.

  Дитячі клавішні музичні інструменти

При виборі дитячих музичних інструментів важливо враховувати вік дитини, її інтереси та рівень розвитку. Також слід звернути увагу на якість інструменту і на наявність сертифікату безпеки.

Оформлюйте замовлення прямо зараз і подаруйте своїй дитині радість і творчий розвиток!

Вгору